Lady mroźnicze
Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Porównaj produkty:

Wyczyść porównania
4 900,00  netto

6 027,00  brutto

Szerokość [cm]195
Głębokość [cm]110, z odbojem 124
Wysokość [cm]120
2 298,37  2 290,00  netto

2 827,00  2 816,70  brutto

Szerokość [cm]250
Głębokość [cm]85
Wysokość [cm]83

Witryna mroźnicza w formie lady

Szafy mroźnicze wymagające obsługi są praktyczne, a przestrzeń jest zamknięta. Dzięki czemu klienci nie mają bezpośredniego dostępu do towarów. Sprzedawca ma możliwość przechowywania produktów pod ladą w szafkach. Dodatkowa przestrzeń jest funkcjonalna i nie zajmuje dodatkowego, cennego miejsca. W ten sposób zapasy są przechowywane blisko miejsca podawania.

Obsłuż klientów zza witryny mroźniczej

Zamrażarka przeszklona jest funkcjonalnym urządzeniem, które ma za zadanie mrozić produkty w wewnątrz. Energooszczędne urządzenie zużywa mniej prądu. W ten sposób cało dniowa praca witryny nie jest kosztownym obciążeniem. W zależności od modelu agregat jest wbudowany lub zewnętrzny. Wbudowany jest praktyczny dla małych sklepów. Nie zajmuje dużo miejsca, a przy małej ilości urządzeń chłodniczych nie trzeba mieć kolejnego dużego urządzenia. Agregat zewnętrzny służy jako oddzielny agregat, do którego można podłączyć wszystkie urządzenia chłodzące. 

Pokaż swoim klientom to co najlepsze

Wygięta szyba w ladach mroźniczych zapewnia komfort patrzenia na ekspozycję towarów. W ten sposób światło odbija się i nie zasłania klientowi widoku. Oświetlenie LED prezentuje towar bardziej efektywnie i przyciąga uwagę klienta. Budowa szafy mroźniczej jest wytrzymała, ponieważ klient może wjechać w nią wózkiem.

Zamrażarki z przeszkloną szybą wymagają obsługi i są praktyczne dla produktów sprzedawanych na kilogramy. Można przechowywać w nich oraz eksponować produkty takie jak ryby, mrożonki czy owoce morza. Urządzenia znajdują swoje zastosowanie w sklepach spożywczych oraz hipermarketach. W zależności od modelu, lady posiadają dodatkowy blat, na którym można używać deski do krojenia. Jest to potrzebna przestrzeń nawet w przypadku chęci odłożenia wyciągniętych produktów.  

Alternatywny zamiennik

Zamrażarki bonety przeszklone są zamiennikami witryn mroźniczych. Urządzenia nie wymagają obsługi pracownika. Jest to częste urządzenie w sklepach samoobsługowych oraz w dużych halach hipermarketów. W takich bonetach warto przechowywać produkty szczelnie zapakowane. Lody oraz mrożonki są zapakowane, a klient jest w stanie sam po nie sięgnąć. 

 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?