Lady chłodnicze
Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Porównaj produkty:

Wyczyść porównania
4 799,00  netto

5 902,77  brutto

Szerokość [cm]128
Głębokość [cm]110
Wysokość [cm]130
1 999,00  netto

2 458,77  brutto

Szerokość [cm]120
Głębokość [cm]40
Wysokość [cm]130
Zakres temperatur chłodzenia [°C]od 0 do +10
2 700,00  netto

3 321,00  brutto

Szerokość [cm]Moduł I - 375, Moduł II - 250
Głębokość [cm]116
Wysokość [cm]123
2 700,00  netto

3 321,00  brutto

Szerokość [cm]Moduł I - 375, Moduł II - 250
Głębokość [cm]116
Wysokość [cm]122
2 999,00  2 700,00  netto

3 688,77  3 321,00  brutto

Szerokość [cm]Moduł I - 250, Moduł II - 375
Głębokość [cm]116
Wysokość [cm]123
2 099,00  1 949,00  netto

2 581,77  2 397,27  brutto

Szerokość [cm]Moduł I - 250, Moduł II - 375
Głębokość [cm]116
2 032,52  netto

2 500,00  brutto

Szerokość [cm]Moduł I - 250, Moduł II - 375
Głębokość [cm]120
Wysokość [cm]130

Lada chłodnicza

Lada chłodnicza jest urządzeniem, które znajduje swoje zastosowanie w sklepach oraz kuchniach. Chłodzą według określonej temperatury produkty w wewnątrz. Temperatura jest stale utrzymywana. W ten sposób produkty nie ulegają procesowi psucia. Lada chłodnicza na wędliny i sery sprawdzi się w sklepach spożywczych i hipermarketach. 

To od Ciebie zależy jaka temperatura będzie wewnątrz

W zależności od modelu lada chłodnicza może być z wbudowanym agregatem lub z zewnętrznie zamontowanym. Wewnętrzny agregat jest korzystniejszym rozwiązaniem, jeśli w pomieszczeniu znajduje się jedna lada. Jeśli sklep jest dużych rozmiarów zalecane jest zamontowanie zewnętrznego agregatu. Będzie on chłodził i mroził w kilku urządzeniach naraz. To od mocy agregatu zależy jak szybko będziemy uzyskiwali ustawioną temperaturę. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje temperaturę, jaka aktualnie występuje w witrynie. 

Urządzenia chłodzące są łatwe do czyszczenia, jeśli szyba jest otwierana. Zapewnia to całościowy dostęp do środka. Jednak jeśli witryna nie posiada takiego udogodnienia dbanie o higienę nie jest ciężkie. Lady chłodnicze nie posiadają zbyt dużej ilości zakamarków. Szyby od strony sprzedawcy również są otwierane.

Twoje produkty są bardziej widoczne dzięki szybie

Lada chłodnicza jest przeznaczona do przechowywania oraz jednocześnie eksponowania asortymentu. Szklana szyba umożliwia ekspozycję oraz dogodny sposób, w którym klient może wybrać towaru. W ten sposób powstaje lepsza komunikacja klienta ze sprzedawcą. Dzięki temu każdy widzi to samo podczas dokonywania wyboru produktów. Szyba gięta odbija światło i nie utrudnia to widoczności od strony klienta. Szyba płaska jest wizualnie bardziej masywna, sprawdzi się najlepiej w dużych przestrzeniach. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów lady chłodnicze są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Stabilność całego urządzenia chłodzącego zapewniają nóżki. Są one wykonane z wytrzymałego materiału i są antypoślizgowe. Dzięki temu mebel stoi w tym samym położeniu. Regulacja umożliwia postawienie urządzenie na każdym rodzaju podłogi. Rodzaj podłoża nie ma znaczenia, ponieważ możemy te niedoskonałości zniwelować za pomocą regulacji. 

W zależności od modelu lady chłodnicze posiadają blat, który umożliwia położenie towaru bezpośrednio po wyciągnięciu produktu z lodówki. Jest to miejsce, na którym również można położyć wilki do mięsa lub krajalnicę

Witryna chłodnicza daje Ci wiele możliwości

Witryna chłodnicza najczęściej znajduje swoje zastosowanie w sklepach i hipermarketach. Można w ten sposób budować oddzielny dział z mięsem lub serami. Wiele lokalnych przedsiębiorców i rolników decyduje się na sprzedaż swoich wyrobów we własnym zakresie. Witryna umożliwia przechowywanie oraz ekspozycję towaru. Urządzenia nadają się również jako wyposażenie do barów mlecznych, garmażerek oraz sklepów mięsnych. Niska temperatura sprzyja świeżości potraw oraz wyrobów trzymanych w ladach. Dodatkowym zabezpieczeniem przed procesem psucia jest zgrzewanie produktów za pomocą zgrzewarki

Witryna chłodnicza ekspozycyjna jest dopuszczona do kontaktu z żywnością oraz spełnia wszystkie wymogi Sanepidu. W ofercie posiadamy wiele rodzajów witryn i szaf chłodniczych. Różna estetyka asortymentu daje możliwość szerokiego wyboru. Wielkości witryn powinno się dobierać do zapotrzebowania oraz do możliwości przestrzennych. 

Lada chłodnicza na nabiał pozwala przechowywać w niej produkty mleczne, sery, które są podawane przez sprzedawcę. Lada chłodnicza na wędliny pozwala klientowi cieszyć się ze świeżych i pokrojonych przy nim mięsach, szynkach oraz innych wyrobów mięsnych. Lada mięsna pozwala wyposażyć sklep w mięsa surowe. 

Lady chłodnicze sklepowe używane przed wysyłką do klienta są sprawdzane pod względem technicznym przez wyspecjalizowany personel. W ten sposób zamówienie jest zgodne z oczekiwaniami klienta. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?