Stan produktu

Wysokość [cm]

Szerokość [cm]

Długość [cm]

Rodzaj zasilania

Napięcie [V]

Producent

Cena

Wagi magazynowe
Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Porównaj produkty:

  799,00  netto

  982,77  brutto

  ProducentAXIS
  ModelB60C
  Długość szalki [cm]50
  Szerokość szalki [cm]40
  850,00  netto

  1 045,50  brutto

  ProducentMAXON
  Stan produktuUżywany
  Długość szalki [cm]50
  Szerokość szalki [cm]40
  850,00  netto

  1 045,50  brutto

  ProducentRADWAG
  Stan produktuUżywany
  Długość szalki [cm]40
  Szerokość szalki [cm]50
  499,00  netto

  613,77  brutto

  ProducentFAWAG ZOT-3
  Rodzaj zasilaniaElektryczne
  Ilość zakresów2
  Obciążenie maksymalne [kg]150
  3 999,00  netto

  4 918,77  brutto

  Długość [cm]38,4
  Szerokość [cm]40,6
  Wysokość [cm]52,7
  Obciążenie maksymalne [kg]15
  1 299,00  netto

  1 597,77  brutto

  ProducentDIGI
  Stan produktuUżywany
  Nr katalogowySM-100H

  WAGI

  Wagi przemysłowe to elektroniczne urządzenia pomiarowe, które wykorzystuje się w niemal każdym przedsiębiorstwie Oferujemy najbardziej popularne marki wag takie jak: ELZAB, FAWAG, MEDESA czy DIGI.
  Elektroniczne wagi przemysłowe znajdują zastosowanie zarówno w magazynach i dużych firmach, zajmujących się szeroko pojętą logistyką, jak i w gospodarstwach rolnych czy sadowniczych, fermach drobiu lub żywego inwentarza. Także małe firmy, w których produkt sprzedawany jest w jednostkach masy: kg lub g, stosują wagi platformowe. Współcześnie elektroniczne wagi przemysłowe stanowią standardowe wyposażenie każdej hali produkcyjnej, fabryki, sortowni, hurtowni lub magazynu.
  Wago-skaner – to urządzenie, łączące w sobie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Takie rozwiązanie przyspiesza obsługę klientów, poprawia komfort i jakość pracy kasjera, gdyż sam proces ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu. Przeznaczony do zabudowy stanowi idealne wyposażenie stanowiska sprzedaży w placówce handlowej. Wynik ważenia może być przesyłany do programu sprzedażowego automatycznie po ustabilizowaniu się szalki lub w sposób ciągły.

  WAGI NOWE I UŻYWANE
  Firma MegaMarket w swoim asortymencie dysponuje zarówno produktami nowymi, jak i używanymi które przed wydaniem klientowi są drobiazgowo testowane, a w razie konieczności poddawane niezbędnemu serwisowaniu.
  Zapewniamy również różnego rodzaju wyposażenie uzupełniające takie jak boksy kasowe, terminale POS, kolektory danych, wózki czy koszyki sklepowe, które są podstawowymi elementami wyposażenia w Państwa firmie.

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?