Wózki Kwiatowe Duńskie
Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Porównaj produkty:

449,00  netto

552,27  brutto

Wysokość [cm]190
Szerokość [cm]56,5
Długość [cm]135
Maks.obciążenie na poziom[kg]100
499,00  netto

613,77  brutto

Wysokość [cm]190
Szerokość [cm]56,5
Długość [cm]135
Maks.obciążenie na poziom[kg]100
785,00  netto

965,55  brutto

Wysokość [cm]172
Szerokość [cm]56
Długość [cm]140
Maks.obciążenie na poziom[kg]50
49,00  netto

60,27  brutto

Wysokość [cm]2
Szerokość [cm]126
Długość [cm]55
Maks.obciążenie na poziom[kg]100

Wózek duński jest przystosowany do transportu, prezentacji i przechowywania kwiatów w doniczkach, kwiatów ściętych, roślin i sadzonek. Wózek do kwiatów ma 2 półki i platformę. Półki są wykonane z wytrzymałej i wodoodpornej sklejki, dzięki czemu można przechowywać wózek na dworze. Wodoodporna sklejka daje możliwość podlewania roślin bez konieczności ich ściągania. Jedna półka ma udźwig 100 kg. Wymiary zewnętrzne wózka na kwiaty to 1350×565 mm. Wymiary wewnętrzne, czyli powierzchnia między słupkami to 1260×550 mm. Półka wózka kwiatowego posiada krawędzie, które zapewniają stabilność i dodatkowo usztywniają wnętrze regału. Wykończenie wózka cc jest ocynkowane i wózek nie zostanie pokryty rdzą z biegiem lat użytkowania.

Regał na kwiaty doniczkowe jest zaprojektowany z myślą o funkcjonalności. Słupki z zaczepami dają możliwość regulacji wysokości półek. Dostosujesz poziomy do wysokości roślin i kwiatów, jakie przechowujesz. Pionowe słupki mają grubość 0.8×1.8 mm.
Kółka są potrzebne do transportowania roślin na wózku Duńskim CC

Kółka w wózku duńskim są niezbędne, jeśli chcemy przewozić sadzonki i kwiaty w inne miejsce. Koła są przymocowane do platformy i mają rozstaw 440 mm po szerokości oraz 994 mm po długości. 5 calowe kółka są solidne i wytrzymałe, ponieważ to na nich opiera się cały ciężar wózka i składowanych przedmiotów. Wózek ogrodowy na kwiaty posiada 2 kółka skrętne i 2 stałe. Zostały one wykonane z polipropylenu.
Uniwersalność wózków CC

Wózki Duńskie inaczej holenderskie to idealny środek transportu sadzonek na plantacjach, giełdach kwiatowych oraz w kwiaciarniach. Regały duńskie CC spełniają też rolę do prezentacji kwiatów. Dzięki temu z każdej strony klient widzi produkty, jakie chce kupić. Wymiary tradycyjnych wózków CC sprawią, że nasze wózki idealnie posłużą również jako ekspozytory w centrach ogrodniczych, wystawach roślin oraz jako mobilne regały magazynowe. Po zakończony sezonie na kwiaty wózki można złożyć, żeby nie zajmowały miejsca. Wózki holenderskie można wykorzystać jako mobilny regał w magazynach, sklepach spożywczych.
Jeśli masz za mało półek w regale kwiatowym …

Istnieje możliwość dokupienia pojedynczych nieprzemakalnych półek do metalowych regałów na kwiaty. Jest to wygodne rozwiązanie. W ten sposób jesteś w stanie przechować więcej sadzonek nie zajmując większej przestrzeni magazynowej oraz dostosować wysokość do kwiatów.

Magazynowanie wózków kwiatowych po sezonie- można je układać w stosy, dzięki czemu zyskamy dużo miejsca na magazynie. Maksymalnie możemy wysłać aż 6 sztuk wózków kwiatowych na jednej palecie. Wózki zalewowe są składane i zajmują mniej miejsca przy transporcie do Klienta. Wózki duńskie tak jak na zdjęciu w galerii są przechowywane na paletach słupkowych manurackach.

Stabilne i wzmocnione wózki zalewowe są traktowane jako wózek transportowy dla kwiatów doniczkowych i sadzonek oraz do ekspozycji roślin. Często wózki duńskie są wykorzystywane nie tylko dla kwiatów. Służą one również jako wózek z narzędziami lub przydatny jest w magazynach, jako mobilny regał. Pracownicy magazynów mogą w ten sposób stworzyć swoje mobilne biurko i sprawdzać stany magazynowe podczas inwentaryzacji. Na półkach położymy wtedy laptopa, notatnik oraz inne przybory biurowe.

Wózek duński Mega-M jest wyposażony w półki. Oczywiście jeśli potrzebujesz dodatkowych poziomów na kwiaty lub sadzonki możesz dokupić uniwersalne półki do wózków duńskich transportowych oraz do wózków duńskich pochylnych Mega-M.
Dla kogo wózki duńskie CC?

sklep ogrodniczy,
kwiaciarnia,
giełda kwiatowa,
centrum ogrodnicze,
producenci sadzonek kwiatów,
producenci sadzonek warzyw,
szkółki drzewek i krzewów.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?