Regały słupkowe Mobilracki
Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Porównaj produkty:

Mobilrack, manurack, paleta słupkowa, paleta szkółkarska, paleta na drzewka

Mobilracki — mobilne regały magazynowe. Pozwalają na wysokie składowanie nietypowych gabarytów. Także transport niestandardowych towarów jest łatwy przy wykorzystaniu mobilracków. 

Używając manuracki możemy maksymalnie wykorzystywać powierzchnię magazynu. Wykorzystując rury montażowe w szybki i bezpieczny sposób budujemy regały magazynowe.

Dzięki prostocie oraz szybkości montażu paleta słupkowa może zwiększyć powierzchnię magazynową w kilka chwil.

W zależności od branży — po zakończonym sezonie można szybko zdemontować mobilracki, odzyskując miejsce w magazynie. Palety rurkowe można układać w stosy (nakładać jedną na drugą). Wysokość kolejnej warstwy regulujemy używając rur wspornikowych, o pożądanej długości.

Zastosowanie mobilracków upraszcza zmianę układu magazynu. W ofercie posiadamy nowe manuracki marki Mega-M. Palety słupkowe warto układać za pomocą wózka widłowego. Regały manurack zdobywają coraz większe zastosowanie oraz uznanie w magazynach i osób tam pracujących. Usprawniają prace oraz są bardzo bezpieczne w trakcie użytkowania. 

Paleta słupkowa jest też często używana w centrach ogrodniczych i szkółkach. Paleta szkółkarska podtrzymuje ułożone gałązki, sadzonki i drewno pomiędzy rurkami wspornikowymi. Możliwość układania palet na sobie pozwala łatwo transportować palety oraz układać je tak, żeby wykorzystać optymalnie przestrzeń magazynową. 

Paleta słupkowa składa się z bazy, czyli palety oraz ze słupków. Paleta jest różnych wymiarów.  Ciężar rozkłada się równomiernie i stabilnie stoi na palecie. Słupki można dobierać pod rozmiar składowanego materiału. Zaoszczędzisz sporo miejsca. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?