Stan produktu

Wysokość regału [cm]

Szerokość regału [cm]

Wysokość [cm]

Szerokość [cm]

Długość trawersu [cm]

Głębokość ramy [cm]:

Głębokość [cm]

Maks.obciążenie na poziom[kg]

Producent

Cena

Regały magazynowe półkowe
Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Porównaj produkty:

  121,00  netto

  148,83  brutto

  Wysokość regału [cm]160
  Szerokość regału [cm]80
  Głębokość regału [cm]40
  Ilość półek4
  124,50  netto

  153,14  brutto

  Wysokość regału [cm]180
  Szerokość regału [cm]90
  Głębokość regału [cm]30
  Ilość półek5
  137,00  netto

  168,51  brutto

  Wysokość regału [cm]180
  Szerokość regału [cm]90
  Głębokość regału [cm]40
  Ilość półek5
  201,00  netto

  247,23  brutto

  Wysokość regału [cm]180
  Szerokość regału [cm]90
  Głębokość regału [cm]60
  Ilość półek5
  595,00  netto

  731,85  brutto

  Wysokość regału [cm]180
  Szerokość regału [cm]180
  Głębokość regału [cm]60
  Ilość półek4
  176,00  netto

  216,48  brutto

  Wysokość regału [cm]90
  Szerokość regału [cm]150
  Głębokość regału [cm]60
  Ilość półek2
  313,00  netto

  384,99  brutto

  Wysokość regału [cm]140
  Szerokość regału [cm]120
  Głębokość regału [cm]90
  Ilość półek2
  972,00  netto

  1 195,56  brutto

  Wysokość regału [cm]200
  Szerokość regału [cm]267
  Głębokość regału [cm]63
  Ilość poziomów0+2
  1 419,00  netto

  1 745,37  brutto

  Wysokość regału [cm]260
  Szerokość regału [cm]267
  Głębokość regału [cm]75
  Ilość poziomów0+3
  600,00  netto

  738,00  brutto

  Stan produktuNowy
  Wysokość [cm]200
  Szerokość [cm]200
  Głębokość [cm]60
  Ilość półek8
  2 978,00  netto

  3 662,94  brutto

  Wysokość regału [cm]500
  Szerokość regału [cm]430
  Głębokość regału [cm]123
  Ilość poziomów0+3
  1 840,00  netto

  2 263,20  brutto

  Wysokość regału [cm]250
  Szerokość regału [cm]430
  Głębokość regału [cm]123
  Ilość poziomów0+2

  Regał magazynowy półkowy

  Ważny jest dla Ciebie porządek w miejscu pracy lub w domu? Chcesz pozyskać jeszcze więcej miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów? Nie chcesz marnować czasu na szukanie przedmiotów? Chciałbyś sprawić, że pomieszczenie nie będzie tylko funkcjonalne, ale i wyglądało estetycznie? Rozwiązaniem jest regał półkowy

  Regał półkowy jest wykorzystywany w profesjonalny sposób. Znajduje on swoje zastosowania w archiwum firmy, magazynach i hurtowniach. Regały z półkami są też często kupowane w celu przechowywania produktów w garażu i spiżarni. Regały półkowe wykorzystują każdą możliwą przestrzeń. Dzięki nim poukładasz produkty i wykorzystasz miejsce nie tylko wszerz, ale też wzwyż. Końcówki nóżek regału są wyposażone w zaślepki. Dzięki nim metalowe nóżki nie porysują podłoża, na którym stoi regał. Regulowane półki dają Ci możliwość przechowywanie na regale produkty o różnych wielkościach. Dzięki temu możesz też zmieniać ich wysokość. Dopasujesz regał do swoich produktów, a nie na odwrót. Materiał, z jakiego są wykonane regały magazynowe półkowe powinien być odporny na uszkodzenia mechaniczne. 

  Regał nie trzeba ustawiać pod ścianą. Możliwy jest dostęp do produktów z każdej strony. W ten sposób nie zależnie, gdzie regał będzie wykorzystywany będzie on funkcjonalny. Regał z półkami jest przeznaczony do obsługi ręcznej. Wózka widłowy nie jest przystosowany do tego rodzaju regałów. Wózek platformowy pomoże Ci w kompletacji zamówienia. Dzięki niemu nie będziesz dźwigał produktów, tylko wygodnie je przetransportujesz. 

  Regał do garażu lub piwnicy wprowadzi porządek

  Co będziesz przechowywał na regale? Powinieneś dopasować wytrzymałość półek regału do  magazynowanych produktów. W garażu i piwnicy nie trzymasz jedynie narzędzi oraz akcesoriów samochodowych. To miejsce, gdzie składujesz też sprzęt sportowy, dekoracje świąteczne i przedmioty rzadko używane. Półki powinny spełniać Twoje wymagania wizualne oraz wymagania względem funkcjonalności. W zależności od modelu możesz wybrać ile półek powinien mieć Twój regał do garażu lub piwnicy. 

  Regał do spiżarni, żebyś mógł wszystko zmieścić

  Ten rodzaj regału prawie niczym się nie różni co regał do garażu lub piwnicy. Regał do spiżarni zazwyczaj stoi w pomieszczeniu, z którego często korzystamy. Często jest ono przyłączone do kuchni i nasi goście mogą tam zajrzeć. Dlatego regały półkowe marki Mega-M są wytrzymałe oraz wpasowują się wyglądowo w każdą przestrzeń. 

   

  Regał półkowy jest wyposażeniem firm. Porządek oraz poukładane dokumenty i akcesoria biurowe są niezmiernym atutem każdej działalności. Segregatory oraz pudła z dokumentami można poukładać na półkach. Regały półkowe można numerować. Dzięki temu każdy pracownik będzie wiedział gdzie co leży. Będą odkładać produkty na swoje miejsce, ponieważ będą wiedzieli, gdzie ono jest. 

  Regały, które nie są montowane za pomocą gwoździ są stabilne. Osoba składająca regał nie potrzebuje osoby trzeciej ani żadnych narzędzi do pomocy przy składaniu. Regały do garażu nie są wywrotne, dlatego nie będą przyczyną stratnego towaru. 

  Przekonaj się jak pomocny jest stół warsztatowy

  Stół warsztatowy jest wykorzystywany w magazynach, garażach oraz warsztatach. Specjalnie przymocowana ścianka służy do zawieszenia narzędzi. Często osoby pracujące w warsztatach samochodowych wieszają tam również aktualne zlecenia lub kalendarz. Duża powierzchnia blatu roboczego zapewnia komfort pracy oraz duże możliwości. Blat wykonany z płyty wiórowej. Powierzchnia nie jest śliska, dlatego produkty na blacie się nie ślizgają. 

  Poniżej stołu do garażu znajduje się półka, na której można poustawiać pudełka. Dzięki nim można przechowywać drobne akcesoria, za pomocą zawieszek, mocowań i haczyków. Warto również w tym miejscu przechowywać większe narzędzia. Dzięki temu zawsze w pobliżu będziesz miał potrzebne urządzenia i akcesoria. Stół warsztatowy składany zapewnia nie tylko komfort pracy, ale również daje możliwość szybkiego zdemontowania. Mobilność stołu garażowego sprawia, że można go w łatwy sposób transportować. Nóżki od stołu warsztatowego zapewniają stabilność konstrukcji i są zakończone zabezpieczeniami. Ten mały element jest ważny, ponieważ dzięki niemu stół w garażu nie rysuje powierzchni, na której stoi. Najlepszym pomocnikiem w warsztacie samochodowym lub garażu jest stół warsztatowy. 

  Regały są pomocne w zachowaniu porządku oraz w wykorzystaniu wolnej przestrzeni. Zaopatrzając się w takie regały jesteś w stanie wiedzieć, gdzie są Twoje produkty. Regał półkowy lub stół warsztatowy zaspokoi Twoje potrzeby. 

   

   

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?