Odbój/osłona magazynowa
Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Porównaj produkty:

60,00  netto

73,80  brutto

Szerokość [cm]20
Wysokość [cm]32
Wykończeniemalowanie proszkowe
59,00  netto

72,57  brutto

Wysokość [cm]40
Szerokość [cm]21,5
Wykończeniemalowanie proszkowe

Odbój do nogi regału magazynowego 

W magazynie i w fabryce bezpieczeństwo jest najważniejsze. Operator wózka widłowego musi być w ciągłym skupieniu, żeby uważać na siebie oraz na asortyment. Osłonka zazwyczaj jest mocowana w podłodze obok nogi regału. Stabilnie przymocowana osłonka ochroni regał przed mocnym uderzeniem. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które jednak nie da pewności, że regał się nie przewróci. Odboje nie chronią jedynie regałów magazynowych. Można je zamontować przy słupach, kolumnach i instalacji. Zabezpieczają maszyny, urządzeń oraz elementów hali, magazynu lub sklepu. 

W zależności co chcemy ochraniać przed uszkodzeniem mechanicznym zastosujemy inne osłonki. Oferujemy różnego typu odbojnice czołowe słupa do regału paletowego, czy też odbojnice ramy regału.

Odboje magazynowe mocowane są do posadzki za pomocą kotew. Wykonane z blachy metalowej o różnej grubości, malowane proszkowo posiadają otwory do zamontowania na stałe w posadzce. Odbojnice mogą również być wykonane z tworzywa sztucznego, których montaż można wykonać bez użycia narzędzi, za pomocą paska na rzepy. Są to materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne. Odboje mają różną wysokość, szerokość i grubość materiału, z jakiego są wykonane. Doradca MegaMarket pomoże Ci dobrać osłonkę w zależności od Twoich potrzeb. 

Osłony idealnie pasują do wszystkich systemów regałów magazynowych, m.in. firmy MAGO, STOW, JUNGHEINRICH, MECALUX, NEDCON, SLP PROMAN, SSI SCHAFER.

MegaMarket oferuje również kompleksowe wyposażenie magazynów: regały magazynowe paletowe, wózki elektryczne i spalinowe oraz elementy regałowe.

 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?