Kosze druciane / Gitterboxy
Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Porównaj produkty:

Nadstawka paletowa — gitterbox — skrzyniopaleta

Czym jest gitterbox?

Gitterbox’y (nadstawka paletowa, kosz na paletę) to pojemniki wykorzystywane do składowania i transportu drobnego towaru. Kosze druciane są wykorzystywane w różnych gałęziach handlu czy przemysłu. Nadstawki są ocynkowane, odporne na zmiany temperatury i wilgotności. Gitterbox’y mogą pomieścić nawet 1000 kg ładunku. To aktualnie najpopularniejszy pojemnik metalowy stosowany w europejskich magazynach.
Oferujemy nadstawki paletowe nowe Mega-M oraz używane.

Standardowe wymiary 1200 x 800 x 100 są zgodne z wymiarami palety EURO. Wykorzystanie palety EURO umożliwia obsługę przy pomocy wózków widłowych lub paleciaków. Mobilność docenią firmy zajmujące się sprzedażą produktów in-out lub sezonowych. 

Gitterbox’y są odpowiednie do pomieszczeń ekspozycyjno-sklepowych oraz do przechowywania mniejszych elementów. Kosze można sztaplować, tworząc stosy, dzięki czemu mamy możliwość magazynowania większej ilości produktów na mniejszej powierzchni.

Skrzyniopaleta 1200 x 1000

Stanowi alternatywę dla regałów magazynowych. Solidna konstrukcja umożliwia ustawianie ich w stosy, czyli sztaplowanie. Otwierana klapka pozwala na dostęp do zawartości. Estetyczny wygląd i dokładne wykonanie sprawia, że skrzyniopalety 120×100 sprawdzą się także na hali sprzedażowej. Dodatkowym atutem pojemników koszowych jest fakt, że ich zawartość jest od razu widoczna. Mobilność skrzyniopalet sprawdzi się m.in. przy sprzedaży produktów sezonowych lub in-out. Odpowiednia wysokość nóżek umożliwia obsługę za pomocą wózków widłowych lub paleciaków.

Ponadto możliwość złożenia nie wykorzystywanych pojemników koszowych pozwala na oszczędność miejsca.

Dysponujemy ponadto:

Warto zauważyć, że można kupić nadstawkę do palety EURO. Nastawka jest częścią, która buduje razem z paletą gitterbox. Podłoga w tym koszu siatkowym jest drewniana, jest nią paleta. Drugą opcją jest kompletny pojemnik siatkowy. On już posiada podłogę wykonaną z tego samego materiału co kosz. Gitterbox, nadstawka paletowa to bezpieczne, wytrzymałe i stabilne miejsce do przechowywania produktów w magazynie. Odporność na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć, promienie słoneczne daje możliwość przechowywania skrzyniopalety na zewnątrz lub w zamkniętym magazynie. Kosz wykonany z metalu daje wiele możliwości i zastosowań.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?