Kategorie produktów

Wilki do mielenia mięsa
Kotleciarki i prasy do mięsa
Krajalnice do chleba
Krajalnice do wędlin i sera
Miksery i miesiarki planetarne
Nadziewarki
Nastrzykiwarki
Piły do mięsa i kości
Wałkownice
Bagieciarki
Zgrzewarki/Pakowarki próżniowe
Dzielarki do ciasta
Obróbka mechaniczna
Wyświetlanie 1–72 z 127 wyników
Strona:

Porównaj produkty:

  729,00  netto

  896,67  brutto

  Długość [cm]20
  Głębokość [cm]23
  Wysokość [cm]45
  Pojemność [l]1,5
  849,00  netto

  1 044,27  brutto

  Długość [cm]20
  Głębokość [cm]23
  Wysokość [cm]52
  Pojemność [l]2
  4 930,00  netto

  6 063,90  brutto

  Moc [kW]1,1
  Napięcie [V]230 1 fazowe
  Wydajność [kg/h]250
  4 599,00  netto

  5 656,77  brutto

  Moc [kW]0,75
  Czas zgrzewania [s]10-35
  Długość uszczelnienia [cm]50
  2 789,00  netto

  3 430,47  brutto

  Moc [kW]0,63
  Czas zgrzewania [s]5-60
  Długość uszczelnienia [cm]29
  8 000,00  netto

  9 840,00  brutto

  Szerokość robocza [cm]70
  Moc [kW]0,6
  Napięcie [V]400
  Gramatura [g]100-1300

  Urządzenia do obróbki mechanicznej

  Praca w kuchni dzieli się na wiele faz. Od przygotowania składników do zapakowania gotowych produktów lub podanie zrobionej potrawy. W każdej fazie wykorzystuje się inne urządzenia gastronomiczne. Są one bezpieczne podczas użytkowania. Dzięki nim kucharz i pomoc kuchenna oszczędzają cenny czas pracy. 

  Różne sposoby przygotowania mięsa

  W zależności od potrawy każde mięso będzie inaczej przygotowywane. Mięso należy zmielić lub rozbić na kotlet. W ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia Marki Mega-M, które ułatwią nam zadanie. Maszynka do mięsa zmieli nam mięso. Jednak w maszynce można również zmielić warzywa. Nie mamy ograniczeń co do ilości mielonego mięsa. Zależy to wyłącznie od  modelu i mocy silnika. Kotleciarka sprawdzi się przy przygotowywaniu kotletów. Do prasy należy włożyć mięso. Otrzymamy gotowego kotleta, którego wystarczy odpowiednio wysmażyć. Patelnie oraz garnki to niezbędne naczynia w profesjonalnych i domowych kuchniach. W swojej ofercie posiadamy specjalne i przystosowane naczynia do wyrabianie dużych ilości potraw. 

  W kuchniach czasem pojawia się jak przekroić duże kości. Nóż w tym przypadku jest nieodpowiednim narzędziem. Używa się wtedy piły do mięsa i kości. Jest to urządzenie, które nie wymaga używania siły, ponieważ jest elektryczne. 

  Wędliny powinny być pokrojone w cienkie plasterki. Tak samo, jak ser. Kucharz musi mieć wyczucie i lata praktyki, żeby cieniutko pokroić produkt. Z pomocą przychodzi urządzenie, które nie tylko pokroi plasterki w idealnej grubości, ale jeszcze oszczędzi czas. Krajalnica do wędlin i serów jest bezpiecznym i funkcjonalnym urządzeniem. Stosuje się ją w kuchniach restauracji, sklepach a czasem nawet w gospodarstwach domowych. 

  Zapakuj szczelniej, dzięki zgrzewarce próżniowej

  Ostatnim etapem jest zabezpieczenie produktów, które zrobiliśmy. Lodówka jest miejscem, w którym pod wpływem niskiej temperatury wyroby wolniej ulegają psuciu. Jednak można ten czas jeszcze wydłużyć. Stosuje się do tego zgrzewarki do pakowania próżniowego. W ten sposób produkty są zabezpieczone przed powietrzem. Maszyna wyciąga nadmiar powietrza z woreczka, w którym jest produkt. 

  Coś na słodko? Żaden problem- robot pomoże 

  Do przyrządzania ciast potrzebne jest urządzenie, które go wyrobi. Miksery sprawdzą się, żeby wygnieść i wymieszać składniki na ciasto. Dzięki niemu nie potrzeba siły oraz wielu naczyń, w których byśmy oddzielnie wyrabiali ciasto. Modele bardziej masywne posiadają jeżdżące wózki. Służą one do wygodniejszego obsługiwania kilogramów ciasta. Dzięki temu nie trzeba dźwigać misy. Miksery marki Mega-M są wyposażone w akcesoria ze stali nierdzewnej. Urządzenie jest na tyle inteligentne, że dba o bezpieczeństwo. Jeśli podniesie się pokrywę od misy mikser automatycznie się wyłącza. 

  Po wyrobienie ciasta w mikserze planetarnym uformowane ciasto należy poddać obróbce termicznej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń termicznych.

  Na koniec powstaje zawsze to co najlepsze

  Opisane urządzenia do obróbki mechanicznej są profesjonalnie wykonane. Najwyższej jakości materiały zostały użyte przy ich produkcji. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego są one obudowanie. Zabezpiecza to przed uszkodzeniem ciała podczas pracy. 

  Urządzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stal nierdzewna zapewnia komfort użytkowania, ponieważ nie ulega ona korozji. Zdejmowane części sprawiają, że czyszczenie nie sprawia problemu. Po zakończeniu użytkowania można rozebrać maszynę i każdą część osobno umyć. 

  Jeśli urządzenie nie jest stabilne, to używanie go podczas pracy staje się niebezpieczne. Podłoże, na jakim stoi maszyna nie zawsze jest antypoślizgowe. Producent zabezpieczył nogi oraz podłoże urządzenia przed niestabilnością. Urządzenia o dużych gabarytach stoi bezpośrednio na nóżkach. Regulowane nóżki dają możliwość dostosowania urządzenia do nierówności w podłodze. 

  Na co koniecznie zwrócić uwagę przy doborze urządzeń do obróbki mechanicznej?

  Warto zadać sobie pytanie, jak często będziemy używać danego urządzenia. Jeśli jest nam potrzebne do małej ilości przetwarzania produktów to lepiej wybrać mniejszą moc silnika. Jeśli potrzebujemy w urządzeniu mielić wiele kilogramów produktów to moc silnika jest bardzo ważna. Moc silnika wiąże się z wielkością urządzenia. Sposób wykonania urządzenia to kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę. Urządzenie powinno być łatwe do czyszczenia. Im więcej części jest zdejmowanych, które brudzą się podczas użytkowania tym lepiej. Łatwo wtedy umyć pojedyncze części, niż sięgać w zakamarki. 

  Dlaczego urządzenia Marki Mega-M?

  Marka Mega-M powstała z myślą o jakości oraz cenie. Dokonaliśmy niemożliwego dbając jednocześnie o te dwa aspekty. Produkty Mega-M są wytworzone z wysokiej jakości materiałów. Projekty urządzeń powstały zgodnie z zaleceniami praktyków. Codzienna praca w kuchni dała im możliwość zaobserwowania co i w jakim urządzeniu jest najbardziej kluczowe. Konkurencyjność ceny jest kolejnym elementem, który wpływa na duże zainteresowanie produktami Mega-M. 

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?