Meble szafki metalowe
Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Porównaj produkty:

2 999,00  netto

3 688,77  brutto

Szerokość [cm]88
Głębokość [cm]50
Wysokość [cm]180
3 999,00  netto

4 918,77  brutto

Głębokość [cm]80
Szerokość [cm]75
Wysokość [cm]180
2 999,00  netto

3 688,77  brutto

Stan produktuUżywany
Szerokość [cm]55
Głębokość [cm]96
Wysokość [cm]120

Meble szafki metalowe, sejfy
 
Zamykane metalowe skrzynki lub szafki, mające główne zastosowanie w przechowywaniu wszelakiego rodzaju wartościowych dokumentów i przedmiotów, oraz zabezpieczenia ich przed kradzieżą lub zniszczeniem.
 
Sejfy dostępne w naszej ofercie są na ogół wyposażone w zamek tradycyjny lub elektroniczny i mogą być mocowane do podłogi lub ściany. Firma MegaMarket dysponuje sejfami i kasami pancernymi producentów takich jak: Hartmann, Konsmetal, Iss Dresden, Szybas itp. Przechowywanie wartościowych przedmiotów w sejfie, to propozycja nie tylko dla firm, ale również odbiorców indywidualnych.
 
Nasz sklep oferuje szeroką ofertę szafek metalowych jak również  inną elektronikę użytkową, która znajdzie szereg zastosowań zarówno w biurze jak i domu.
 
Sejfy domowe i biurowe mogą spełniać podobną funkcje, choć na ogół ich zawartość się różni. W warunkach domowych skrytki pancerne znajdują zastosowanie jako  skarbiec na biżuterię, paszporty, pamiątki czy inne dokumenty. Sejf czy kasa pancerna jest zrobiona z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu możemy mieć pewność  że nasze skarby nie ulegną zniszczeniu czy nie padną łupem kradzieży.
 
Na użytek biurowy firma MegaMarket posiada w swojej ofercie szafy kartotekowe na dokumenty firmy MALOW.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?