Szafki BHP
Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Porównaj produkty:

Wyczyść porównania

SZAFKA UBRANIOWA SOCJALNA BHP
Dostępne w ofercie MegaMarket szafki BHP cechują się funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania oraz zastosowanych materiałów. Proponowane modele nadają się do porządkowania i przechowywania ubrań, przedmiotów osobistych, dokumentów i wielu innych artykułów. Szafki mogą zagościć w rozmaitych firmach, biurach, instytucjach publicznych, warsztatach, garażach i innych miejscach. Zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy, ze względu na drzwi zamykane na zamek. Z kolei zastosowana w nich perforacja gwarantuje swobodny przepływ powietrza, co ma znaczenie między innymi w przypadku przechowywania odzieży roboczej.
Szafy BHP typu L to specyficzny mebel, który pod względem zastosowania nie różni się szczególnie od wyżej wymienionych. Takie szafki posiadają jednak inny układ. Jak sama nazwa wskazuje, skrytki mają kształt litery L. Są to szafki podwójne, w których swoje rzeczy mogą schować dwie osoby. Szafy BHP typu L uwzględniają miejsce na ubranie robocze i wierzchnie, a także oferują dodatkową półkę np. na buty, kask lub inne akcesoria.
MegaMarket w swojej ofercie posiada również inny rodzaj mebli metalowych takich jak sejfy czy szafy pancerne dzięki, którym Państwa dokumenty oraz wartościowe rzeczy mogą być bezpiecznie przechowywane.
Dzięki firmie MegaMarket nie tylko Państwo wzbogacą się o najlepszej jakości meble metalowe ale również kompleksowo urządzą sklep , magazyn oraz biuro w niezbędne urządzenia chłodnicze i elektronikę użytkową.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?